Z Sułkowic z 3 punktami !!!

GOŚCIBIA SUŁKOWICE vs WIARUSY IGOŁOMIA

1:3

Po serii pechowych porażek, remisów, zwycięstw traconych w ostatnich minutach czy sekundach meczu przyszedł w końcu czas na ZWYCIĘSTWO !!!

W sobotę spotkały się dwie Drużyny, które za wszelką cenę chciały wyjść z tego meczu zwycięsko ! Sułkowice tak jak i My na swoim koncie miały najmniej punktów na koncie z całej stawki grupy III Ligi Okręgowej... Tą chęć walki było widać w każdej minucie meczu i wraz z upływem czasu emocje udzielały się co raz bardziej ! Zarówno na boisku jak i na trybunach ;) Przykładem tego może być aż 5 żółtych kartek na koncie Wiarusów... W pewnym momencie emocje sięgnęły zenitu, co mogło się zakończyć czerwonymi kartkami, ale do końca spotkania na boisku walczyło 22 zawodników ;)

Już w pierwszej połowie Wiarusy stworzyły 3 idealne sytuacje aby wyjść na prowadzenie ! Swoich szans niestety nie wykorzystał Trener Jarek Siwek i dwukrotnie chybił Adrian Jagła :(  Obraz tej pierwszej połowy to gra piłką przez Sułkowice i kontry Naszych zawodników, niestety nie wykorzystane... Do szatni zawodnicy zeszli z wynikiem 0:0.

Drugie 45 minut to  odważniejsza i szybsza gra po Naszej stronie ! :) Wynik otworzył Michał Gurda, który wykorzystał zamieszanie podbramkowe i wpakował piłkę do siatki ! Chwilę później w polu karnym jak rasowy napastnik zachował się Rafał Galus "Zenek" i podwyższa wynik na 0:2 !!! Po dosłownie kilku minutach Gościbia strzela bramkę kontaktową... po rykoszecie piłka lobuje Naszego bramkarza i wpada do bramki...

Wynik 1:2 kilkanaście minut do końca... Sułkowice dążą do wyrównania, Wiarusy do strzelenia 3 bramki... Emocje sięgają zenitu... te złe, nerwowe udzielają się już wszystkim... Sędziom, kibicom i zawodnikom...

Na szczęście wszystkie emocje łagodzi bramka... BRAMKA DLA WIARUSÓW !!! :) Pogromcą rywali stał się po raz drugi RAFAŁ GALUS "ZENEK", który w cudowny, techniczny sposób wpakował piłkę do bramki nad próbującym interweniować bramkarzem !!!

Dopisujemy na swoje konto 3 bardzo ważne punkty ! Zostały Nam jeszcze dwa mecze, w których też będziemy walczyć o jak najlepszy wynik ! :)