Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Orliki II

Mapa strony - Gdzie jesteś

Ogromne zainteresowanie sprawozdawczym

22 marca 2019 roku w budynku klubowym odbyło się zebranie sprawozdawcze K.S. „Wiarusy” Igołomia za rok 2018 podczas którego licznie zebrani członkowie klubu, sympatycy, zaproszeni gości mogli wysłuchać między innymi sprawozdania z działalności klubu w minionym roku.

Oprócz prawie wszystkich członków klubu, zawodników i rodziców, sponsorów i przyjaciół Wiarusów swoją obecnością zaszczycili nas między innymi: Wójt gminy Pan Józef Rysak, Radny Powiatu Krakowskiego Pan Konrad Szymacha, Radna i Sołtys Igołomi Pani Zuzanna Stawinoga, Radna Igołomi Pani Helena Morańska-Kura, Radna Zofipola Pani Jolanta Chmiela, Dyrektor Gminnego CKiP Pani Agnieszka Wawrzeń, Prezes OSP Igołomia-Zofipole Pan Maciej Strzelecki, Prezes Stowarzyszenia "Kuźnia" Pan Daniel Kübler.

 

„Rok 2018 to jeden z najlepszych okresów w historii naszego klubu. Świętowaliśmy w nim wiele sukcesów jak np. podwójny awans drużyn seniorskich, oddanie do użytku przebudowanego obiektu, oddanie do użytku boiska treningowego, wygrany budżet obywatelski to najważniejsze nasze sukcesy, ale nie jedyne. Kluczowe było zaangażowanie naszych działaczy, sympatyków, zawodników i rodziców którzy wykonali niesamowitą pracą na rzecz Wiarusów.

To zaangażowanie motywowało do pracy dzięki czemu znacznie łatwiej było nam mierzyć się z wyzwaniami księgowymi, proceduralnymi, formalnymi. Dzisiaj po tym ciężkim roku rozpiera nas duma z obiektu jaki posiadamy! Oczywiście nie spoczywamy na laurach, już planujemy kolejne zadania, miedzy innymi rozbudowa monitoringu o kolejne kamery, budowa piłko-chwytów, planowanie nowych wydarzeń” – powiedział Prezes Paweł Żabicki.

 

„Jestem pod dużym wrażeniem ile udało się działaczom Wiarusów zrobić w przeciągu jednego roku, szczególnie że cała praca wykonywana została społecznie na rzecz wspólnego dobra, by miejscowa młodzież miała lepsze warunki do rozwijania swoich pasji. Zazwyczaj kiedy w klubach odbywają się prace uniemożliwiające korzystanie z własnego obiektu wyniki sportowe są słabsze, a Wy wywalczyliście podwójny awans pomimo, iż wszystkie mecze graliście na wyjeździe. Gratuluje osiągnieć!” – powiedział Wójt gminy Igołomia-Wawrzeńczyce Józef Rysak.

 

„Rzadko spotyka się grupę ludzi, która przez tyle lat działa w jednej organizacji i wciąż ma tyle pozytywnej energii do działania. Współpracujecie z innymi organizacjami, nie obrażacie się, macie swoje cele które konsekwentnie realizujecie. Widać, że działalność w klubie Was nie męczy, cieszycie się z kolejnych osiągnięć. Teraz będziecie cieszyć się przepięknym obiektem z którego powinniście być dumni!” – powiedziała Radna Igołomi, Pani Zuzanna Stawinoga.

 

 

Dziękujemy WSZYSTKIM przybyłym za obecność i miłe słowa!
Zapraszamy na mecze naszych drużyn!

Komentarzy (0)

Cancel or