Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Orliki II

Mapa strony - Gdzie jesteś

Mecz na remis ;) Fantastyczna atmosfera!

Wiarusy Igołomia vs Czarni Staniątki

 

To była piękna sobota :)! W końcu wróciliśmy na Nasz Stadion, piękna pogoda, idealnie przygotowany obiekt oraz murawa, ESKORTA piłkarzy przez Naszych Młodych Wiarusów - można by tak było wymieniać w nieskończoność ;) Cieszą Nas pełne trybuny oraz zainteresowanie meczem młodych piłkarzy Naszego Klubu :) Kiełbaski z grilla, oprawa muzyczna i doping kibiców - na takie mecze aż chce się przychodzić !

 

Na murawie też nie było mniej ciekawie ;)

 

Pierwsze minuty meczu należały do Naszego bramkarza Kamila Kolanowskiego, który wybronił 3 groźne sytuacje praktycznie "sam na sam" :) A również w dalszych minutach spotkania popisywał się świetnymi obronami ! Brawo "Kolano"!

Wynik otwarła Nasza Drużyna w 33 minucie, kiedy to po świetnej akcji na prawym skrzydle Jakuba Brudzińskiego - debiutanta w Naszych barwach - jego dośrodkowanie zamienił na bramkę Adrian "Andrzej" Dobosz! :)

Drugie trafienie dla Wiarusów - tak wygrywaliśmy 2:0 - to rzut karny wypracowany w 55 minucie przez "Andrzeja", a zamieniony na bramkę przez Jakuba Brudzińskiego ;)

 

Niestety po straceniu drugiej bramki Goście w ciągu 10 minut zdołali zremisować :( Obie sytuacje bramkowe bardzo podobne - akcja po prawej stronie, dośrodkowanie w pole karne na długi słupek i dwie bramki na koncie Czarnych Staniątki stały się faktem...

 

Walka o zwycięstwo po obu stronach była do ostatniej minuty spotkania, jednak inauguracja rundy wiosennej dla Wiarusów i Czarnych kończy się podziałem punktów ;) 

Niedosyt w Nas jest, bo w ciągu 10 minut straciliśmy 3 punkty, ale remis z liderem ligi szanujemy, a w kolejnych meczach będziemy walczyć o pełną pulę :)!

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tego dnia! Działaczom klubu za organizację, gospodarzowi obiektu za idealnie przygotowaną murawę, Rodzicom i Młodym Wiarusom za eskortę piłkarzy, Tomaszowi Knapowi za oprawę muzyczną i w końcu ZAWODNIKOM za bardzo dobre spotkanie, a KIBICOM za wspaniały doping ! :)

Już jutro mecz B klasy! A za tydzień kolejne spotkania Naszych Dryżyn Seniorskich :) Już teraz zapraszamy !

 

 

Komentarzy (0)

Cancel or