Seniorzy - B klasa

Juniorzy

Trampkarze

Młodziki

Orliki I

Orliki II

Mapa strony - Gdzie jesteś

Nabór do projektu z Budżetu Obywatelskiego!

                W związku z tym, iż nasz klub rozpoczyna realizację zwycięskiego zadania z III edycji Budżetu Obywatelskiego pt. „Wykorzystam szansę! Chcę zostać MISTRZEM!” informujemy, że we czwartek 11 kwietnia od godziny 16:00 do 19:00 odbywać się będzie nabór do projektu polegający na wykonaniu kilku testów sprawnościowo-technicznych. Nabór odbędzie się na obiekcie K.S. „Wiarusy” Igołomia.

Zachęcamy do tego by dzieci do testów przystąpiły zgodnie z poniższą rozpiską:

  • Roczniki 2009 i młodsi – od 16:00

  • Roczniki 2006 i młodsi – od 17:00

  • Roczniki 2005 i starsi – od 18:00

Celem naboru jest wyłonienie uczestników realizowanego projektu pt. „Wykorzystam szansę! Chcę zostać MISTRZEM!”, zakwalifikowani uczestnicy będą mogli między innymi:

- wziąć udział w dodatkowych zajęciach prowadzonych zgodnie z metodologią Coerver Coaching

- otrzymają sprzęt sportowy na czas realizacji projektu

- wziąć udział w obozach sportowo-rekreacyjnych.

 

Bardzo istotne jest, iż w projekcie udział mogą wziąć wszyscy zainteresowani w wieku od 5 do 18 lat którzy chcą doskonalić swoje umiejętności piłkarskie. Nie trzeba być zawodnikiem Wiarusów! Co więcej, gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w naborze młodzież i dzieci, które obecnie nigdzie nie trenują lub trenują w innych klubach.

PS: jeśli w pierwszym terminie nie uda się nam wyłonić wymaganej ilości uczestników, zostanie zorganizowany dodatkowy termin o którym będziemy informować później (po pierwszym terminie).

 

Przypomnijmy, że zadanie  pt. „Wykorzystam szansę! Chcę zostać MISTRZEM!” finansowane jest ze środków Województwa Małopolskiego w związku z wygraniem głosowania w III edycji Budżetu Obywatelskiego! Jeszcze raz dziękujemy za Wasze głosy!

 

Komentarzy (0)

Cancel or