Mamy nowy zarząd!

 

Po ponad 4 latach społecznej pracy swoją misję zakończył zarząd VII kadencji. W dniu 20 czerwca odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków K.S. Wiarusy Igołomia, które pierwotnie zaplanowane było na 20 marca, ale w związku z panującą pandemią zostało one przełożone na 3 miesiące później.

 

Zgromadzeni członkowie po wysłuchaniu sprawozdania merytorycznego oraz finansowego jednogłośnie udzieli absolutorium ustępującemu zarządowi.

 

Następnie wybrano nowy zarząd VIII kadencji w skład którego weszli:
- Prezes  - Paweł Żabicki
- Wiceprezes – Tomasz Król
- Skarbnik – Damian Nowak
- Sekretarz – Konrad Szymacha
- Członek zarządu – Jarosław Janik
- Członek zarządu – Paweł Litewka.

 

Nowymi członkami zarządu zostali więc doskonale znani naszym sympatykom Damian Nowak i Paweł Litewka, którzy w działalność klubu angażują się od 2012 roku, zatem są to sprawdzone osoby z nową energiąJ Wierzymy, że nowy zarząd zapewni stabilne i konsekwentne kolejne 4 lata rozwoju naszego klubu.

 

Z kolei Sławomir Kural i Paweł Zawartka, członkowie poprzedniego już zarządu będą dalej wspierać prace zarządu jako członkowie klubu i nie tylko, bowiem walne zebranie członków zdecydowało, że w nowej kadencji dodatkowe funkcje będą pełnić:

- Sławomir Kural – kierownik sekcji Kickboxingu

- Wojciech Żabicki – kierownik pierwszej drużyny

- Jarosław Janik – kierownik drugiej drużyny

- Katarzyna Wesołowska – koordynator grup młodzieżowych

 

Wybrano również nową komisję rewizyjną, w skład której weszli:

- Urszula Adamczyk – przewodnicząca komisji rewizyjnej

- Magdalena Chmielek – sekretarz komisji rewizyjnej

- Sławomir Kural – członek komisji rewizyjnej

 

 

Za pracę w poprzedniej komisji rewizyjnej serdecznie dziękujemy kolegom Michał Gurda, Tomasz Paluch oraz Grzegorz Gurda.

Zakończona 20 czerwca 2020 roku  VII kadencja była niezwykła w historii klubu ze względu na ilość wydarzeń i pracy jaką wykonaliśmy. Wystarczy wspomnieć, że w tym okresie między innymi przebudowany całkowicie został nasz obiekt, wybudowane pracą społeczną zostało boisko treningowe, świętowaliśmy dwa awanse drużyn seniorskich, wygraliśmy 2 ogromne projekty z BO, zorganizowaliśmy rekordową ilość meczy i wydarzeń oraz wiele, wiele innych… Kto był na zebraniu miał okazję wysłuchać podczas 45 minutowej prezentacji z zakończonej kadencji, więc nie będziemy się teraz rozpisywać.

 

Mamy ogromną nadzieję, że nadchodząca kadencja dla nowego zarządu będzie równie bogata w sukcesy. Pierwsze cele zostały już zdefiniowane, teraz musimy cierpliwie i konsekwentnie pracować by móc ziścić nasze marzenia.

Komentarzy (0)

Cancel or